Witamy w portalu Doradca-Rolniczy.pl

Witamy Państwa na stronie portalu Doradca-Rolniczy.pl – miejscu, gdzie rolnicy będą mogli znaleźć najnowszą wiedzę i najświeższe informacje dotyczące ich pracy. W końcu, po kilku tygodniach przygotowań, jesteśmy gotowi do pierwszej odsłony serwisu, w którym znajdą Państwo porady, zalecenia, filmy instruktażowe, informacje pogodowe i wiele, wiele więcej.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy częścią firmy Agrosimex – największego w regionie dystrybutora środków ochrony roślin, nawozów i akcesoriów ogrodniczych. Portal redagują osoby z dużą wiedzą i wieloletnim doświadczeniu w ochronie roślin i nawożeniu. Mamy nadzieję, że nasze doradztwo pomoże Państwu w osiąganiu coraz lepszych rezultatów w swojej pracy.

Skąd pomysł na portal?

Strona Doradca-Rolniczy.pl została uruchomiana w lipcu 2012 roku. Wcześniej prowadziliśmy już strony dedykowane producentom warzyw i owoców. Bazując na bardzo dobrych doświadczeniach z portalami ogrodniczymi, zdecydowaliśmy się stworzyć podobne miejsce dla rolników.

Co ciekawego na naszej stronie?

  • Profesjonalne porady

Esencją naszego serwisu będą profesjonalne porady. Tematyka doradztwa będzie związana ze zbliżającymi się pracami w polu. Staramy się, aby wszystkie artykuły były ilustrowane zdjęciami bądź materiałem filmowym, bo w ten sposób łatwiej będzie przyswoić nową wiedzę. Pod każdym artykułem użytkownicy portalu mogą zamieścić swoją wypowiedź – jest to miejsce do zadawania pytań, komentowania, dyskutowania, dzielenia się pomysłami.

  • Komunikaty i zalecenia

W okresie infekcji będziemy publikować komunikaty o zagrożeniach. Towarzyszyć im będą zalecenia ochrony roślin.

Zapraszamy do kontaktu

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, chcieliby zaproponować temat kolejnej porady lub dowiedzieć się więcej, zapraszamy do kontaktu pod adresem: kontakt@Doradca-Rolniczy.pl. Zapraszamy również na spotkania organizowane przez nas – informacje o aktualnych spotkaniach będą zamieszczane w serwisie.

Zapraszamy również do odwiedzania innych stron prowadzonych przez nas: portal sadowniczy www.DoradztwoSadownicze.pl i portal warzywniczy www.DoradztwoWarzywnicze.pl.