Opolagra – największa wystawa rolnicza

Opolagra – utrzymuje pozycję największej wystawy na otwartej przestrzeni w południowej Polsce. W dniach 10-12 czerwca 2016 po raz XIII-ty odbyła się największa regionalna wystawa rolnicza w Polsce – Opolagra.

www.gospodarz.pl
www.gospodarz.pl

Przez trzy dni 48 000 osób zwiedziło stoiska 457 wystawców. Przy czym niedziela przeszła najśmielsze oczekiwania organizatora, kiedy to pojawiło się 26 000 zwiedzających.

Opolagra to uczta dla profesjonalistów branży rolniczej. Tradycyjnie, jak co roku na pow. 20 ha odbyły się pokazy zbioru zielonek, w których wzięło udział 70 maszyn, a na specjalnym torze DLG odbywały się testy opryskiwaczy. W tym roku wystawa zwierząt była bogatsza o bydło mięsne. Na wybiegu zaprezentowało się 100 sztuk bydła mlecznego. Odbył się malowniczy konkurs młodych hodowców.

opolagra

W tegorocznej edycji nie mogło zabraknąć Agrosimex z ofertą nawozów oraz środków do produkcji rolnej, które posiadamy w swojej ofercie na wyłączność. Trzy dni podczas Opolagry, jak co roku, bardzo szybko minęły podczas konstruktywnych rozmów z zainteresowanymi rolnikami, którzy odwiedzili w tym roku nasze stoisko.