Zastosowanie insektycydu Belem 0,8 MG w rzepaku ozimym

Zapraszamy do obejrzenia filmu📹 o aplikacji 🚜preparatu BELEM 0,8 MG podczas siewu rzepaku🌱

BELEM 0,8 MG to innowacyjny insektycyd do ochrony upraw przed szkodnikami w glebie, do stosowania w trakcie siewu lub sadzenia. Występuje w formie mikrogranulatu, który nie jest rozpuszczalny wodzie. BELEM 0,8 MG działa jak bariera wokół rośliny lub bulw. Preparat ma działanie kontaktowe i żołądkowe przez 4 miesiące. Paraliżuje układ nerwowy przez kontakt mikrogranul z insektami.

Dowiedz się więcej o preparacie BELEM 0,8 MG: https://agrosimex.pl/product/belem-08-mg/

 

TRANSKRYPCJA

Witam serdecznie, Darek Przybylski, firma Agrosimex.

Jesteśmy w miejscowości Golądkowo, w zaprzyjaźnionym gospodarstwie pana Krzysztofa Kozłowskiego. Za moimi plecami trwa właśnie siew rzepaku. Siew ten wykonywany jest w uprawie pasowej systemem Strip-till. Siew taki umożliwia, oprócz siewu rzepaku, wysiew nawozów mineralnych, ale również mikrogranulatów.

My, korzystając dzisiaj z tej okazji, iż to urządzenie ma taką funkcję, zaaplikujemy na tej plantacji preparat Belem 0,8 MG.

belem w uprawie rzepaku, ziemniaka i warzyw korzeniowych

Preparat ten jest to mikrogranulat, insektycyd zawierający w swoim składzie cypermetrynę, której zadaniem będzie zwalczanie szkodników glebowych takich jak drutowce, jak pchełka, jak śmietka. Preparat ten przez cztery miesiące będzie uwalniał swoją substancję i będzie te szkodniki zwalczał. Jak zadziała, jak przebiega proces wysiewu, to zapraszam państwa na relację.

BELEM 0,8 MG do ochrony upraw przed szkodnikami w glebie