Limitowana edycja kalendarzy o polskiej wsi – ,,Bliscy z natury”

Człowiek, jego piękno i pasje, środowisko w którym żyje i działa, od zawsze były w centrum uwagi firmy Timac Agro Polska. Są również i dzisiaj, co widać bardzo mocno patrząc na kolejny kalendarz tej firmy.

Bohaterowie kalendarza

Doskonale wiemy, że wieś – jej urok i niepowtarzalny klimat – to przede wszystkim ludzie, którzy ją tworzą, którzy na niej żyją.To wielowiekowa i wielopokoleniowa tradycja, która zwłaszcza od czasu wejścia Polski do Unii Europejskiej, wpisuje się jednak coraz mocniej w nowoczesność i w dynamiczne zmiany. Z jednej strony pozytywnie odmieniona, a z drugiej cały czas mocno osadzona w swojej historii i ściśle związana z naturą. To wszystko znajdziemy w kalendarzu Timac Agro Polska na rok 2014, który przez zdjęcia opowiada o ludziach jej bardzo bliskich, a mianowicie o klientach tej firmy, użytkownikach jej produktów. Każda strona poświęcona jest kolejnemu miesiącowi i innej rodzinie.

Elektroniczna wersja kalendarza

Poniżej załączamy linki do naszego kalendarza w wersji elektronicznej, którego dwanaście miesięcy przybliży Państwu naszych bohaterów i bohaterki. Ich życie i pasje odbite w fotografiach, piękno otaczającej natury – stały się inspiracją do jego powstania. Mamy nadzieję, że godnie zastąpi on kalendarz opracowany na rok 2013 „Piękni z natury”, który przeszedł już razem z minionym rokiem do historii.

http://kalendarz.timacagro.pl/2014/index2.php?mobile=o