Agrotech 2015 – popularne targi branżowe

W dniach 27-29.03.2015 uczestniczyliśmy w jednych z największych imprez rolniczych w Polsce Targach AGROTECH w Kielcach. Targi AGROTECH to ponad 60 tys. m2 powierzchni wystawienniczej, 700 wystawców z Polski, Niemiec, Danii, Włoch, Słowenii, Ukrainy, Francji, Wielkiej Brytanii, Holandii, Austrii, Irlandii, Finlandii i Czech. Corocznie targi w Kielcach odwiedza około 60 tys. zwiedzających.

Dla nas uczestnictwo w targach AGROTECH do miejsce do spotkania się z rolnikami oraz możliwości zaprezentowani szerokiego wachlarza zaawansowanych technologiczne rozwiązań z zakresu mineralnego żywienia oraz ochrony roślin. Wysoko wykwalifikowany zespół doradców wyjaśniał i udzielał porad z zakresu optymalizacji kosztów nawożenia oraz prowadzenia plantacji zgodnie z założeniami integrowanej ochrony roślin.

Zaprezentowaliśmy sposoby szybkiego „startowania” upraw buraków cukrowych, kukurydzy, warzyw i rzepaku nawozami granulowanymi MICROSTAR. Na stoisku rolnicy mogli zapoznać się z sposobami wysiewu nawozów mikrogranulowanych aplikatorem APV, zobaczyć jak wygląda mikrogranulat, zwracaliśmy uwagę na łatwo dostępny fosfor, jako główny czynnik szybkiego startu roślin. Wielu zwiedzających, uprawiających warzywa lub owoce interesowało się nawozami bezchlorkowymi z gamy ROSAFERT.

Ponadto zaprezentowaliśmy szerokie spektrum nawozów do stosowania dolistnego poczynając od grupy ASX Plus, ROSASOL, ROSALEF a kończąc na nawozach o dwukierunkowym działaniu, czyli dostarczających składników odżywczych a jednocześnie podnoszących naturalne mechanizmy obronne – nawozy FOSFIRON oraz VIFLO.

Zaprezentowaliśmy zaawansowany technologiczne preparat ACTIV 5 poprawiający właściwości wody używanej do przygotowywania roztworów w zabiegach dokarmiania dolistnego i ochrony roślin. ACTIV 5 zawiera wskaźnik kolorometryczny pH, który zmienia zabarwienie cieczy w zależności od jej odczynu.

Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska, interesujące rozmowy oraz zapraszamy do kontaktu z naszymi Przedstawicielami Handlowymi.

Artur Kozera